KIA MOTORS
Гaряча лінія: 044 500 6 005Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів – згідно тарифів операторів.
Станом на 20.02.18

Курс Міжбанку:

$

Про компанію

Автомобільний Центр Київ

Автомобільний Центр Київ, входить до корпорації УкрАвто і є офіційним дилером KIA в Україні. Автосалон на автомобільній вулиці Києва вигідно виділяється серед інших за цілою низкою ознак:

  • Великою площею, більше 2700 м², з великим вибором нових автомобілів і такими ж великими залами для проведення спеціальних заходів.
  • Сучасним сервісним центром, оснащеним найсучаснішим обладнанням для виконання робіт з технічного обслуговування і ремонту будь-якої складності.
  • Футуристичний і елегантний, виконаний зі скла і бетону, що втілює образавтосалона майбутнього і прихильність до відкритості та прозорості.
  • Комфортний, з баром, лаунж-зоною, місцями для відпочинку клієнтів і особливою атмосферою гармонії природи і технологій: навиставочной площі автосалону автомобілі оточені живими рослинами.
  • Просунутий, готовий вже в самому найближчому майбутньому порадувати своїх гостей і клієнтів численними презентаціями.

Коли Ви купуєте автомобіль в Автоцентрі на Московському ви купуєте гарантію і його обслуговування, регламентовані особливими вимогами корпорації УкрАВТО. Авторизований сервіс - це відповідальність виробника перед клієнтом!

Сучасний центр кузовного ремонту допоможе відновити Ваш автомобіль завдяки сучасному обладнанню, а саме стенд відновлення геометрії кузова (відновлення деформацій несучих елементів кузова автомобіля). Крім авто-продажів тут забезпечують гарантійне і післягарантійне обслуговування автомобілів вітчизняного та іноземного виробництва.

Огляд 360 КІА автосалон


Огляд 360 КІА СТО


Всього переглядів: ...
x
Натисніть «Мені подобається», щоб читати Kia.ua в соціальній мережі Facebook
 Відвідайте наш канал на Youtube
Закрыть

titlekia-uanyrozprodaj2016ver1

 

Купуй Kia Rio 2015 р.в. з вигодою до 25 300 грн.!