KIA MOTORS
Гaряча лінія: 044 500 6 005Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів – згідно тарифів операторів.
Станом на 23.03.18

Курс Міжбанку:

$

Інжиніринг

20,000

Тільки автомобілі спроектовані і побудовані для розуміння людей, можуть принести справжнє задоволення. Вони можуть змусити наші серця битися трохи швидше. Вони можуть заповнити вулиці світу емоціями. Kia Motors R & D Center створює автомобілі, які пропонують справжнє відчуття спілкування з людьми через зрозумілий людині дизайн і функції, що ретельно обмірковані в кожній з 20000 частин, які входять в готовий продукт.

Проектування і комп'ютерне проектування

Цифрове проектування, що вдихає життя 
в автомобіль мрії

Моделі створені у цифровому світі проходять через імітаційний аналітичний тест, оцінюються через установку автоматичного моделювання та 3-D цифрові технологічні схеми, для виявлення можливої проблеми заздалегідь. Цей процес значно оптимізує проектування і мінімізує час розробки.

Проектування

Проектування конструкції кузова

Конструкція кузова діє так само, як скелет в організмі людини, забезпечуючи основну структуру для управління частинами,  таких як двигун і шасі, а також для різних систем комфорту. Розглянемо всі якості, необхідні в автомобілі, такі як міцність, запобігання аваріям, аеродинаміка, шумоізоляція, ефективность використання палива і простору, при проектуванні автомобіля, який є безпечним, зручним, швидким і економічним.

Функціональне проектування

Екстер'єр та інтер'єр автомобіля розроблені з акцентом на забезпечення приємних, зручних і безпечних умов для пасажирів. Нова технологія названа - адаптація фар, включає в себе поворотні лівий і правий лампи ближнього світла, що реагують на рульове кермо, вмикаючись в направлені маневру водія, а не прямо перед автомобілем. Крім того, лампи рухатися вгору і вниз з урахуванням кількості пасажирів і нахилу автомобіля.

 

Дослідження

NVH (шум, вібрація, жорсткість) дослідження


Для контролю вібрації і шуму, що виникли в ході водіння, ми аналізуємо причини вібрації і характеристики коливань, що передаються на водія і пасажирів. Зменшення цих факторів здійснюється за допомогою комп'ютерного моделювання впродовж двох-трьох років до фактичного виробництва авто. Розглядаються пропозиції проектування, обирається оптимальне рішення і виготовляється прототип автомобіля. Щоб звести до мінімуму шум і вібрації під час руху, ми визначаємо проблему і потім намагаємось усунути корінні її причини. Цей процес здійснюється за допомогою комп'ютерних технологій до трьох років, перш ніж виготовляються перші прототипи автомобіля. Після того, як усуваються всі можливі джерела шуму і вібрації, ми можемо почати виробництво перших прототипів.

Дослідження на міцність

Віртуальна модель автомобіля створюється для отримання кількісних даних про навантаження, яке передається від поверхні дороги на автомобіль під час руху. На підставі прогнозів навантаження на кузов та підвіску, ми проводимо детальне моделювання і дослідження на міцність, які дозволяють визначити слабкі місця і виконати дослідження оцінки міцності.
 

Ергономічний пакет

Розробка данного пакету відноситься до серії інженерних робіт, що потребують ефективного вигляду і організації ключових елементів автомобіля, приймаючи до уваги безліч умов. В цілому, мова йде про реалізацію концепції неподільного процесу розробки, від стадії концепції дизайну до масового виробництва  в технічно твердій формі. Процес спрямований на максимальну зручність клієнтів, що досягається шляхом досягнення оптимального простору, зони видимості, комфорту, маневреністі, зберігання, монтажу і технічного обслуговування.
x
Натисніть «Мені подобається», щоб читати Kia.ua в соціальній мережі Facebook
 Відвідайте наш канал на Youtube
Закрыть

titlekia-uanyrozprodaj2016ver1

 

Купуй Kia Rio 2015 р.в. з вигодою до 25 300 грн.!