KIA MOTORS
Гaряча лінія: 044 500 6 005Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів – згідно тарифів операторів.
Станом на 23.03.18

Курс Міжбанку:

$

Потужність

57,000,000

Серед понад 100 автовиробників у світі, ми взяли старт досить пізно, як 90-та компанія на ринку. Проте нам вдалося самостійно розробити двигун, досягнення на яке спромоглися лише 12 країн у світі. Kia Motors R & D Центр отримав 57 млн. дол США у вигляді роялті від Mitsubishi і Chrysler за всесвітньо відомий двигун Theta. З численними випробуваннями моделювання різних ситуацій, які можуть виникнути на дорогах, ми визнані за кращу технологію безпеки в світі, що поліпшує захист водія і пасажирів.

Силові агрегати

Потужність та Інновації

Центр Powertrain R&D розробляє "серця" всіх автомобілів: від компактних до розкішних седанів і комерційних авто. Центр дослідження та розробки двигунів, коробок передач і екологічно чистих вихлопних систем. З нашою повною лінією фірмових технологій, ми створюємо силові агрегати, визнані у всьому світі.

Найкращі в своєму класі силові агрегати

Ми реалізували автопромислову незалежність, розробивши перший виготовлений в Кореї двигун «Альфа» і трансмісію в 1991 році. У 2004 ми пройшли ще один етап, створивши перший корейський експортений двигун «Theta World». У 2006 ми розробили наш топовий трилітровий V6-двигун «S-engine» для Mohave. Світове визнання руху технології, Кіа отримали після того, як 4.6-літровий двигун «Tau» увійшов до десятки кращих двигунів світу в 2008 і наш дизельний двигун «R-passenger» став першим корейським двигуном, сумісним зі станадартом «Euro 5».

Високопродуктивні, екологічні трансмісії нового покоління

Ми використовуємо наш накопичений досвід незалежного виробництва для лідерства на ринку трансмісій. Кіа зосередилася на високопродуктивних та екологічно-чистих трансмісіях, що відображають різноманітні потреби споживачів. У 2009 році ми завершили розробку, на світовому рівні, конкурентноспроможної передньопривідної шестиступінчастої автоматичної трансмісії і варіатора (CVT) для гібридних автомобілів з літійіонполімерними батареями.


Екологічні вихлопні системи

У відповідь на все більш жорсткі норми на викиди вихлопних газів, Центр Силових Агрегатів активізує свої зусилля з розробки технологій, які підвищують ефективність спалювання палива, зменшують вагу автомобіля, знижують коефіцієнт тертя і підвищують потужність приводу. Крім того, Центр працює над розробкою силових агрегатів для гібридних електромобілів.
x
Натисніть «Мені подобається», щоб читати Kia.ua в соціальній мережі Facebook
 Відвідайте наш канал на Youtube
Закрыть

titlekia-uanyrozprodaj2016ver1

 

Купуй Kia Rio 2015 р.в. з вигодою до 25 300 грн.!