Новини

Master Event 2018: «Фалькон-Авто» відзначив найкращих сервісменів

2018-04-24

Дистриб’юторська компанія «Фалькон-Авто» (входить до складу Корпорації «УкрАВТО») відзначила найкращих спеціалістів з сервісу, сертифікованих за найвищою категорією «Майстер».

«Фалькон-Авто» та Kia Motors Corporation проводять системну роботу з підвищення якості обслуговування клієнтів офіційного сервісу Kia. З цією метою співробітники дилерських підприємств проходять багатоступеневу підготовку, яка включає періодичні онлайн курси з обов’язковим тестуванням, практичні тренінги на базі навчального центру «Фалькон-Авто», а також участь у локальних та міжнародних професійних змаганнях.

В ході щорічного заходу Master Event були відзначені п’ятнадцять фахівців з сервісу, які отримали сертифікати, що свідчать про набуття найвищого професійного рівня «Майстер».

Офіційне вручення сертифікатів, дружні змагання з картингу та боулінга стали кульмінацією багатомісячної роботи команди Kia. Відмітимо, що перш, ніж пройти сертифікацію за рівнем «Майстер», учасники отримали базовий сертифікат Kia, а також сертифікат рівня «Експерт» за напрямами «Шасі», «Двигун» та «Електричні системи».

Власники автомобілів Kia можуть бути впевнені у високій якості обслуговування та персональній майстерності співробітників офіційних сервісів Kia в Україні, адже «Фалькон-Авто» і KMC продовжуватимуть інвестувати у людський капітал бренду.