Новини

Вихідні з автомобілями КIA в музеї Авіації!

2018-04-27

Вже сьогодні стартує популярний фестиваль техніки Old Car Land, який триватиме до 1 травня.
Участь беруть раритетні легкові авто, вантажівки, автобуси, мото- і велотехніка. Найстарішим машинам фестивалю – більше 90 років. Багато із них збережені в єдиному екземплярі.

У рамках заходу 28 та 29 квітня відбудеться експозиція кросоверів Кіа де Ви зможете познайомитесь ближче з новинкою Rio X-Line, та популярними моделями Kia Niro та  Kia Sportage.

 Також усі бажаючі зможуть прийняти участь у розіграші та виграти сертифікат від СК "Експрес Страхування".
Для цього потрібно прийти на фестиваль, зробити фото біля експозиції Kia та розмістити його на вашій сторінці у Facebook із хештегом
#ЕкспресСтрахування.

Розіграш та оголошення переможця буде проведено за допомогою random.org серед усіх учасників 4 травня.

До зустрічі на фестивалі!
Адреса: Київ, вул. Медова, 1, Музей Авіації.

Більш детальна інформація по телефону: 044 500 6 005

 

 

Автомобільний Центр Київ, входить до корпорації УкрАвто і є офіційним дилером KIA в Україні. Один із найкращіх та найбільших 3S-центрів української столиці, що здійснює повний цикл обслуговування автомобілів від придбання до ремонту та післяпродажного супроводження. Головними перевагами автоцентру є зручне розташування, 750 м2 площі та сучасний сервісний центр. Автомобільний центр Київ пропонує своїм клієнтам познайомитися з розмаїттям автомобілів Kia, відпочити у лаундж-зоні, насолодитися чашкою ароматної кави. Для найменших клієнтів створено дитячу ігрову зону.Офіційний дилерський центр Kia у «Автомобільний Центр Київ» чекає відвідувачів у будь який день тижня з 9.00 по 20.00 годину за адресою: проспект Степана Бандери, 22.