1. Головна>
  2. Інформація для клієнтів>
  3. Автотак

Автотак

Автотак

ПРОГРАМА «АВТОТАК» ВІД «АВТО ПРОСТО»

Компанія АВТО ПРОСТО (торгівельна марка АВТОТАК) представляє найбільш доступний для вітчизняних споживачів спосіб придбання автомобілів. Групи складаються за принципом зацікавленості майбутніх автовласників в певній моделі, до їх складу можуть входити як фізичні, так і юридичні особи. Переваги такого способу очевидні, адже сплата вартості обраного автомобіля здійснюється мінімальними щомісячними платежами із можливістю самостійно планувати строки отримання автомобіля. Програми придбання в групах мають попит у світі понад 40 років і отримують гарні відгуки, що доводить їх необхідність і популярність. Наразі за програмою «АВТОТАК» існує можливість укласти договір на придбання наступних найбільш популярних моделей автомобілів марки KIA:
Rio
Седан
cee’d
хетчбек
Sportage
кросовер

Аксесуари

Навіть якщо Ви бажаєте придбати іншу модель автомобіля KIA, можна укласти угоду на найближчу за ціновою пропозицією модель, а на момент отримання автомобіля обрати бажану модель. 

Усі ціни можна подивитися у прайс-листі на сайті компанії. 

Завдячуючи програмі АВТОТАК, кожного місяця на 700 щасливих автовласників в Україні стає більше. 

Для укладання договору необхідний лише паспорт та вступний внесок у розмірі лише 3,6% від вартості автомобіля. При цьому послуги «АВТОТАК» коштуватимуть 0,6% в місяць у гривні. Однією з переваг є й те, що автовласник сплачує послуги із страхування автомобіля щомісячними платежами. 

Детальніше про умови придбання автомобілів за програмою «АВТОТАК» запитуйте в салонах дилерських підприємств компанії ФАЛЬКОН-АВТО, офіційного дистриб’ютора автомобілів KIA в Україні, дізнавайтесь за телефоном гарячої лінії 0-800-500-348 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні) або на сайті АВТОТАК

За детальнішою інформацією завітайте на сайт ( діяльністьасортиментсалонивідгукифорум "АвтоТак").