Оновлений Kia Ceed SportWagon!

Оновлений Kia Ceed SportWagon!

Гармонія динамічного дизайну та простору.

  • Ціна від 876 686 грн.
  • Об'єм двигуна, см3 1,591
  • Максимальна потужність, к.с. / об.хв. 128 / 6 300
  • Крут. момент, Нм / об.хв. 155/ 4 800
  • Гарантія 5 років*

  Екстер'єр*

  Ready to reinvent the game

  Зустрічайте оновлений Kia Ceed SW!

  Універсал, чиї динамічні лінії кузова вдало поєднуються з неймовірним простором всередині. Відтепер стиль та практичність не потребують компромісів.
  Ready to reinvent the game

  Стиль та функціональність, що вражають!

  До середньої стійки дизайн універсала ідентичний хетчбеку, проте, завдяки збільшеному задньому звісу та подовженому даху, практичне багажне відділення вміщує 625 літрів поклажі. Нехай Вас ніщо не зупиняє, адже тепер можна брати з собою не тільки най необхідніше.

  Інтер'єр

  Ready to reinvent the game

  Будьте на хвилі нових подій!

  З новим Kia Ceed SW це просто, завдяки повністю оновленому інтер’єру, продуманій ергономіці та новітнім технологіям. Не відволікаючись від дороги, Ви можете дистанційно керувати мультимедійною системою з підтримкою Android Auto та Apple Car Play, використовуючи, в тому числі, функцію розпізнавання голосу з використанням Bluetooth, для прослуховування улюбленої музики та прийняття телефонних дзвінків.

  Динаміка

  Ready to reinvent the game

  Завжди на вірному шляху

  Новий Kia Ceed SW пропонується з бензиновим двигуном з робочим об’ємом 1,6 літрів та 128 к.с. Що стосується трансмісії, то покупець може віддати перевагу 6-ступеневій механічній КПП або класичному «автомату» з аналогічним числом передач.

  Безпека

  Ready to reinvent the game

  Новий рівень безпеки навіть у стартовій комплектації

  Почувайте себе в безпеці завдяки сучасним системам безпеки та допомоги водієві. Новий Kia Ceed SW має жорсткий кузов, виконаний з вісокоміцної сталі, та навіть у стартовій версії комплектуюється ефктивною гальмівною системою, а також численими електронними помічниками, що додають власникові впевненості під час щоденної експлуатації універсала.
  Ready to reinvent the game

  На охороні Вашої безпеки

  Drive Wise - це комплексно розроблена система Kia з допомогою водія, яка представляє собою інтелектуальні інновації в області безпеки, викликані зниженням стресу і ризиками при волевиявленні на сучасних дорогах.