1. Головна>
 2. Сервіс>
 3. Кузовний ремонт

Кузовний ремонт

Кузовний ремонт

СТО КІА на Петрівці, Київ, Оболонь

Ремонт кузова автомобіля в Києві на Оболонь

Кузовний ремонт автомобілів КІА зробити в Києві, на Оболонь найкраще у Нас! СТО автосалону КІА на Петрівці виконує високоякісний кузовний ремонт будь-якої складності, за доступні цінами.

 

Кузовний ремонт є складним процесом відновлення кузова автомобіля, який найкраще довірити фахівцям з великим досвідом роботи. Саме такі люди здатні виконати роботу на найвищому рівні, використовуючи спеціальний інструментарій та обладнання.

 

Кузовний ремонт буває різних рівнів складнощів, що визначає загальну кількість етапів відновлювальних робіт, витратних матеріалів, запчастин. Що, у свою чергу, впливає на кінцеву вартість для клієнта, яка прораховується індивідуально.

 

Яскравим прикладом складного кузовного ремонту є важка дорожньо-транспортна пригода. Дрібний ремонт не включає усунення серйозних пошкоджень кузова - тут найчастіше йдеться про усунення вм'ятин, подряпин, корозії металу.

 

Наші фахівці готові виконати ремонт кузова Вашого автомобіля на найвищому рівні із застосуванням сучасного обладнання та передових технологій, що добре зарекомендували себе і успішно використовуються провідними майстернями Києва, які виконують ремонт кузова легкових автомобілів.

Про СТО

Ми будемо корисні при будь-якого різновиду кузовного ремонту: починаючи від видалення подряпин і закінчуючи відновленням геометрії кузова. Сильною стороною СТО автосалону КІА на Петрівці можна вважати те, що Ми є офіційним дилером південнокорейського виробника автомобілів КІА.

 

На практиці це означає: Ми виконуємо кузовний ремонт із застосуванням оригінальних автозапчастин за доступними цінами. Маючи в своєму розпорядженні всю необхідну технічну базу та документацію, наші досвідчені майстри виконають ремонт кузова Вашого авто на найвищому рівні.

 

Саме тому, якщо Вам необхідно виконати кузовний ремонт автомобіля КІА в Києві, на Оболонь - Ви звернулися за адресою!

Перелік кузовних робіт

 1. Дефектовка автомобіля з розрахунком вартості. 
 2. Перевірка та відновлення геометрії кузова. 
 3. Видалення вм’ятин без фарбування 
 4. Ремонт та фарбування деталей. 
 5. Арматурні роботи. 
 6. Рихтувально-зварювальні роботи. 
 7. Виконання робіт з точкового зварювання елементів кузова 
 8. Заміна стекол. 
 9. Комп'ютерний підбір фарб. 
 10. Нанесення захисного покриття на кузов та салон автомобіля. 
 11. Полірування пофарбованих деталей кузова. 
 12. Мийка та хімчистка салону автомобіля

Основні види кузовного ремонту

Відновлення геометрії кузова

Відновлення геометрії кузова - це процедура, яка вимагає від майстра не тільки спеціальних знань і наявності необхідного інструменту. Важливо розуміти всі тонкощі і деталі, які були закладені в кузов конкретної моделі автомобіля ще в процесі проектування і виробництва.

 

Майстри СТО КІА на Петрівці володіють не тільки професійними навичками та обладнанням, але й всією необхідною технічною документацією від виробника. Саме тому, якщо Вашому автомобілю потрібне якісне відновлення геометрії кузова, то довірте цю задачу професіоналам.

Усунення подряпин і вм'ятин кузова

Вм'ятини і подряпини на поверхні кузова здатні зіпсувати не тільки зовнішній вигляд Вашого чудового автомобіля, але і настрій його власнику. При цьому, абсолютно не важливо з яких причин дані дефекти з'явилися.

 

Водії усвідомлюють згубну дію мікротріщин, які неминуче призведуть до корозії кузова. Власник престижної марки авто (КІА в їх числі) буде прагнути усунути вм'ятини і подряпини з належною якістю ремонту в найкоротші терміни і за прийнятними цінами.

 

Фахівці СТО КІА на Петрівці готові до термінового проведення відновлювальних робіт з подальшою ліквідацією всіх дефектів кузова, в тому числі і видалення вм'ятин і подряпин кузова.

Фарбування кузова і деталей авто

Фарбування авто - це процедура, яка проводиться не кожен день. Як правило, такий вид кузовних робіт виконується в результаті недбалої експлуатації автомобіля або після дорожньо-транспортних пригод.

 

Крім фарбування автомобіля з можливістю зміни його кольору, Ми надаємо послуги з фарбування та полірування деталей кузова. Виконуємо комп'ютерний підбір фарб.

 

Так чи інакше, цей вид робіт неможливий без високої кваліфікації фахівців і сучасного устаткування. На СТО КІА на Петрівці немає труднощів ні з першим, ні з другим. Приїжджайте і переконайтеся Самі!

Додаткові послуги СТО КІА на Петрівці

Опції

Ми розуміємо потреби Наших клієнтів. Саме тому, ми подбали про зручність і комфорт для відвідувачів Нашої станції технічного обслуговування. Пропонуємо клієнтам СТО скористатися наступними додатковими опціями:

 

 • запис на проведення кузовних робіт по телефону або e-mail
 • зворотний дзвінок
 • персональний майстер-консультант
 • узгодження прихованих ушкоджень зі страховими компаніями-партнерами без участі клієнта
 • комфортна зона очікування
 • безкоштовний чай або кава
 • безкоштовний Wi-Fi
 • зона для дітей
 • трансфер