1. Головна>
  2. Сервіс>
  3. Запчастини KIA Rio

Запчастини KIA Rio

Запчастини KIA Rio

Запчастини КИА Рио

Особливості придбання автозапчастин для KIA Rio

Купити оригінальні запчастини для автомобілів KIA Rio в Києві, Україні можна в автосалоні KIA на Петрівці! Ми є офіційним дилером найбільшого південнокорейського виробника автомобілів марки КИА.

Реалізуємо не тільки нові авто, а й продаємо комплектуючі для всього модельного ряду КІА та запчастини для KIA Rio не є винятком і завжди доступні для замовлення у Наших менеджерів.

Кожен автовласник, хто проживає в місті Київ, рано чи пізно стикається з питанням технічного обслуговування автомобіля і замислюється над вибором надійного постачальника автозапчастин, де завжди можна купити оригінальний товар і за доступними цінами, без переплат.

Автосалон KIA на Петрівці саме те місце, де Ви завжди зможете придбати запчастини до будь-якої з моделі автомобілів КІА, в тому числі і для KIA Rio за доступними цінами.

До того ж, Ви завжди можете розраховувати на команду наших висококваліфікованих фахівців, які готові відповісти на Ваші питання, допоможуть підібрати необхідну для Вашого KIA Rio запчастину, запропонують корисні аксесуари, проведуть якісне сервісне обслуговування автомобіля.

В автосалоні КІА на Петрівці є в наявності запчастини до наступних моделей KIA Rio

KIA RIO УНИВЕРСАЛ (DC) 2000 - 2005, KIA RIO СЕДАН (DC_) 2000 - 2005, KIA RIO III СЕДАН (UB) 2010, KIA RIO III (UB) 2011, KIA RIO II СЕДАН (JB) 2005, KIA RIO II (JB) 2005

 

Ви можете замовити такі запчастини для автомобілів KIA Rio

Кріплення універсальний: болти, гайки, молдинги

Ремонт ходової: колодки гальмівні, амортизатори

Запчастини для ТО: фільтра для салону, повітряні, паливні

Електрика: свічки, автолампи

Автохімія: масла, мастила

Для оформлення замовлення запчастини до автомобілів KIA Rio звертайтесь:

за email адресою: ackparts@autocentr.kiev.ua  

 

телефон: 044 206-32-02

телефон: 044 206-32-04

телефон: 067 550 40 03

телефон: 067 550 40 06

 

Завантажити файл із залишками запчастин