Спеціальні пропозиції
Kia встановлює вигоду до 8% на вражаючий перелік оригінальних запчастин

Kia встановлює вигоду до 8% на вражаючий перелік оригінальних запчастин

2021-10-27

У період з 18 жовтня по 31 грудня 2021 року для всіх власників автомобілі Кіа діятиме вигідна пропозиція на придбання обмеженого переліку запасних частин за спеціальними зниженими цінами, різниця вартості яких від регулярної* вартості складає до 8% .

 

Вигода* розповсюджуватиметься на більш ніж 500 позицій, серед яких: фільтри, гальмівні колодки, диски та корзини зчеплення, свічки запалювання та розжарювання, ремені привідні та системи ГРМ, амортизатори, стійки стабілізаторів, акумулятори, авто лампи, щітки склоочисників, рідина для омивача скла тощо.

 

Докладні умови та вичерпний перелік оригінальних запчастин, доступних для придбання за спеціальними умовами, уточнюйте у консультанта з сервісу на СТО.

 

* Під «вигодою» мається на увазі різниця від зниження ціни в порівнянні з цінами, що діяли до 18 жовтня 2021 р. Спеціальні умови придбання розповсюджуються на обмежений склад запасних частин та витратних матеріалів. Спеціальна пропозиція діє в офіційній дилерській мережі «ФАЛЬКОН-АВТО» з 18.10.2021 по 31.12.2021. Офіційні дилери KIA в Україні самостійно визначають кінцеву ціну акційного товару на дату його продажу. ТОВ «ФАЛЬКОН-АВТО» залишає за собою право змінювати умови акції.