Спеціальні пропозиції
Kia встановлює вигоду до 8% на вражаючий перелік оригінальних запчастин

Kia встановлює вигоду до 8% на вражаючий перелік оригінальних запчастин

2020-11-03

У період з 2 листопада по 31 грудня 2020 року для всіх власників автомобілі Кіа діятиме вигідна пропозиція на придбання обмеженого переліку запасних частин за спеціальними зниженими цінами, різниця вартості яких від регулярної вартості складає до 8% .

 

Вигода* розповсюджуватиметься на більш ніж 1000 позицій, серед яких: фільтри, свічки запалювання та розжарювання, гальмівні диски та колодки, АКБ, амортизатори, стійки стабілізатора, диски та корзини зчеплення, сталеві та легкосплавні диски, датчики тиску в шинах, реміні привідні та системи ГРМ, щітки склоочисників, килимки тощо.

 

Докладні умови та вичерпний перелік оригінальних запчастин, доступних для придбання за спеціальними умовами, уточнюйте у консультанта з сервісу на СТО офіційного дилера KIA у вашому регіоні. Вичерпний перелік дилерів доступний на сайті дистриб’ютора.

 

* Під «вигодою» мається на увазі різниця від зниження ціни в порівнянні з цінами, що діяли до 02 листопада 2020 р. Спеціальні умови придбання розповсюджуються на обмежений склад запасних частин та витратних матеріалів. Спеціальна пропозиція діє в офіційній дилерській мережі «ФАЛЬКОН-АВТО» з 02.11.2020 по 31.12.2020. Офіційні дилери KIA в Україні самостійно визначають кінцеву ціну акційного товару на дату його продажу. ТОВ «ФАЛЬКОН-АВТО» залишає за собою право змінювати умови акції.