Купить КІА Ріо седан в м. Київ, Україна

Купить КІА Ріо седан в м. Київ, Україна

Купить КІА Ріо Sedan четвертого покоління. Він приємно здивує практичністю, багатим оснащенням та увагою до деталей. Залишаючись оптимальним вибором в якості сімейного автомобіля, він має абсолютно новий привабливий дизайн та динамічний характер.

  • Ціна від 427302 грн.
  • Об'єм двигуна, см3 1,368
  • Максимальна потужність, к.с. / об.хв. 100 / 6,000
  • Крут. момент, Нм / об.хв. 132 / 4,000
  • Гарантія 5 років

  Екстер'єр КІА Ріо

  Ready to reinvent the game

  Стильний, яскравий та практичний

  Куди б ви не вирушили, готуйтесь помічати увагу оточуючих до вас і вашого автомобіля.

  Інтер'єр КІА Ріо

  Ready to reinvent the game

  Новий інтер'єр салону КІА Ріо - ультрасучасний та затишний.

  Теплі опції

  Ready to reinvent the game

  Незалежно від пори року, функції обігріву нового КІА Ріо sedan дозволять відчути під час подорожі тепло і затишок, як вдома.

  Двигун та трансмісія КІА Ріо седан

  Ready to reinvent the game

  Новий двигун 1.4 Kappa та Модернізований двигун 1.6 Gamma

  Покупцям нового КІА Ріо у кузові "седан" пропонуються на вибір два бензинові двигуни з робочим об'ємом 1.4 та 1.6 літри потужністю 100 та 123 к.с. відповідно.

  Безпека

  Ready to reinvent the game

  Інтегрована система контролю стійкості (VSM)

  Комплекс електронних помічників, який включає систему розподілення гальмівних зусиль ESC, антиблокувальну систему гальм, систему допомоги під час старту на схилі (HAC) та систему підтримання курсової стійкості під час гальмування, є надійним помічником водія у складних дорожніх ситуаціях.

  Комфорт

  Ready to reinvent the game

  Ідеально збалансований простір багажного відділення

  В новому КІА Ріо Sedan для розміщення багажу відведено 480 літрів об'єму, що дозволить Вам чітко розуміти куди і як покласти всі свої речі.
  Купити КІА Ріо седан в місті Київ, Україна дуже легко! Для цього покупцеві досить відвідати наш автосалон КІА на Петрівці. Ми є офіційним дилером широко відомого південнокорейського виробника в Україні. КІА Ріо седан зайняв гідне місце в модельному ряду КІА виробництва 2018-2019 років.

  Якщо Ви придивляєтеся до привабливого, малолітражному автомобілю, який поєднує в собі хороші показники економії палива і має універсальне застосування, - придивіться до КІА Ріо седан.

  Дана модель автомобіля дуже компактна і легко поміщається на невеликих майданчиках паркування, що особливо має велике значення в таких великих мегаполісах як Київ.

  Модель КІА Ріо в минулому році отримала оновлення у вигляді збільшеної платформи з новим кузовом. Зміни торкнулися автосалону з висококласної обробкою і оснащенням автомобіля додатковими функціями безпеки.

  Зовнішній вигляд та оснащення автомобілів у салонах може відрізнятися від наведених на сайті. Інформацію щодо наявних кольорів, комплектацій та цін автомобілів Kia уточнюйте у найближчого офіційного дилера.