1. Головна>
  2. Інформація для клієнтів>
  3. Корпоративним клієнтам

Корпоративним клієнтам

Корпоративним клієнтам

Корпоративним клієнтам

Незалежно від того, чи Ви є власником малого бізнесу з декількома автомобілями або представником потужної компанії, чий автопарк налічує десятки авто. Автомобільний центр Київ та бренд КІА працюють для того, щоб зробити Ваш бізнес максимально ефективним!
НАДАЄМО ІМПУЛЬС ВАШОМУ БІЗНЕСУ

Бренд Kia успішно співпрацює з корпоративними клієнтами по всьому світу, в тому числі в Україні. Серед наших партнерів – міжнародні компанії, державні структури, дипломатичні місії та міжнародні організації, які оцінили як переваги автомобілів Kia, так і індивідуальний підхід до кожного з наших клієнтів.

 

Чому співпрацювати з нами вигідно?


- Відмінні технічні характеристики автомобілів Kia, конкурентні ціни, високоякісний сервіс;
- Широкий асортимент моделей для найрізноманітніших бізнес-потреб, що включає бестселер бренду кросовер Kia Sportage, стильні хетчбеки та універсали Kia cee'd;
- Повний перелік запасних частин, доступних на складі;
- Прямі поставки автомобілів та запчастин безпосередньо від виробника;
- Можливіть придбати за вигідною ціною оригінальні автомобільні аксесуари (встановлення додаткового обладнання відразу на місці);

 

Індивідуальний підхід до кожного клієнта – запорука успішного вирішення задач будь-якої складності! Разом ми знайдемо оптимальне рішення для Вашого бізнесу. Швидко. Ефективно. Конфіденційно.

 

З питань, які стосуються даного розділу, звертайтесь до фахівця з продажу автомобілів корпоративним клієнтам.

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОРПОРАТИВНИХ КЛІЄНТІВ

Стати корпоративним клієнтом Автомобільного центру Київ та отримати спеціальні умови продажу дуже просто – для цього необхідно мати намір хоча б один раз придбати відразу щонайменше два автомобіля будь якої марки мережі Укравто. Долучившись до великої сім’ї наших корпоративних клієнтів, Ви отримаєте можливість скористатися розробленим з урахуванням потреб Вашого бізнесу пакетом послуг задля максимального спрощення процесу придбання та обслуговування автомобілів. 

 

На Ваш вибір широкий перелік інструментів фінансування покупки та можливість отримання допомоги від фінансового брокера. В Автомобільному центрі Київ постійно діють акційні пропозиції, програми заохочення та лояльності, накопичувальні знижки для постійних клієнтів.

 

Ви потребуєте додаткової інформації для прийняття остаточного рішення? Зверніться до нашого менеджера з корпоративних продажів.  Він надасть вичерпні професійні відповіді на запитання будь-якого рівня складності і організують повний супровід на кожному з етапів – передпродажу, придбання автомобілів та в процесі експлуатації. За необхідності ми завжді готові надати автомобілі для безпосередньої оцінки їх споживчих якостей. 

 

Ми раді запропонувати нашим корпоративним клієнтам: 

- Вигідні умови придбання та обслуговування автомобілів; 
- Трирічне обслуговування за програмою КІА Assistance; 
- Спеціальні ціни на автомобілі запчастини та додаткове обладнання; 
- Накопичувальну систему знижок, що діє по всій території України; 
- Першочергове постачання автомобілів; 
- Лояльні умови придбання та обслуговування автомобілів для співробітників; 
- Позачергове обслуговування на сервісі за спеціальними цінами; 
- Гарантійна підтримка по всій території України; 

 

Понад усе ми цінуємо партнерські відносини з нашими клієнтами. З нами Ви можете розраховувати на оперативне та комплексне вирішення задач Вашого бізнесу незалежно від його розмірів та обсягів існуючих та/або планованих замовлень. 

 

Наявність сертифікатів якості і дотримання гарантійних забов'язань збоку офіційного дистриб’ютора автомобілів KIA в Україні компанії «ФАЛЬКОН-АВТО» є найкращою запорукою стабільності та збереження безперервності бізнесу. 

 

З питань, які стосуються даного розділу, звертайтесь до менеджера з корпоративних продажів.