1. Головна>
  2. Інформація для клієнтів>
  3. ПЕРЕВАГИ DRIVE2U

ПЕРЕВАГИ DRIVE2U

ПЕРЕВАГИ DRIVE2U

ПЕРЕВАГИ DRIVE2U

Користуйтесь різноманітними приємним бонусами з «Drive2U» Відчуйте всі переваги та плюси обслуговування у офіційного дилера!
Програма лояльності «Drive2U»

Програма лояльності «Drive2U»

дозволяє заощаджувати та отримувати приємні бонуси не лише власникам автомобілів, бренди яких офіційно представляє Корпорація "УкрАВТО". Пред’являючи картку «Drive2U» власники автомобілів ToyotaNissanRenaultKIAOpelChevroletCheryLADAЗАЗ, або ж комерційної техніки TATA чи автобусної техніки I-VAN та ZAZ отримують дисконт на послуги та запасні частини.

 

Навіть, якщо Ви маєте автомобіль, який був придбаний не в дилерській мережі, а його марка не належить до брендів, представлених в дилерських центрах Корпорації "УкрАВТО", Ви також можете стати учасником програми лояльності «Drive2U». Звертаючись до сервісної мережі "УкрАВТО" та обслуговуючи свій автомобіль, Ви отримуєте переваги якісного сервісу та можливість заощадити кошти.

 

Так ви можете отримати дисконт на послуги автосервісу, автозапчастини, послуги з проходження ТО, ремонт/діагностика ходової частини, ремонт/діагностика двигуна, перевірка та заправка кондиціонерів та багато іншого. Крім цього, спеціальні умови програми лояльності поширюються на діагностику та ремонт автомобіля, комп'ютерну діагностику, відновлювальний ремонт, встановлення та придбання додаткового обладнання, регулювання «розвалу-сходження», шиномонтаж і балансування коліс.

Таблиця знижок

Отримавши картку програми лояльності «Drive2U», учасник програми може накопичувати на особовому рахунку обсяг послуг та придбаних запасних частин, що дозволяє в подальшому мати знижку, в залежності від накопичених коштів.

Для отримання знижок та інших привілеїв, які надає програма лояльності «Drive2U», Вам необхідно пред’явити картку перед розрахунком за товари чи послуги, щоб кошти були зараховані на особовий рахунок.

Якщо в процесі обслуговування на Вашій «Drive2U» зібрано обсяг коштів, що дозволяє отримати наступний рівень знижки, вже при наступному звернені до дилерського центру на послуги та запасні частини буде застосований більший розмір дисконту.

 

Картка програми лояльності з Вашим особовим рахунком приймається в усій дилерській мережі Корпорації "УкрАВТО" *, а кошти зараховуються незалежно від місця звернення. 

 

- «гарантійний вік» для автомобілів брендів «KIA» та «Chevrolet» становить 5 (п'ять) років, «Toyota», «Nissan», «Renault» становить 3 (три) роки з дати придбання автомобіля, для автомобілів усіх інших брендів, придбаних в дилерській мережі дистриб’юторів Корпорації «УкрАВТО», гарантійний вік становить 2 (два) роки з дати придбання автомобіля.


**- знижки клієнтам сервісу на послуги, в процесі яких використовуються запасні частини, надані замовником, в рамках програми лояльності «Drive2U» не надаються.

Таблиця знижок