1. Головна>
  2. Інформація для клієнтів>
  3. ПРО DRIVE2U

ПРО DRIVE2U

ПРО DRIVE2U

ПРО DRIVE2U

Накопичуйте бонуси, заощаджуйте власні кошти А також користуйтесь іншими привілеями власника картки у всій мережі автосервісних підприємств "УкрАВТО"!
Програма лояльності «Drive2U»

Програма лояльності «Drive2U»

Учасником можна стати звернувшись до автосервісного центру дилерської мережі Корпорації "УкрАВТО" та пройшовши сервісне обслуговування або придбавши автомобіль, що дозволить в подальшому, отримувати дисконт та різноманітні бонуси. 

Програма розповсюджується на всі марки автомобілів, які офіційно представляє Корпорація "УкрАВТО" в Україні, а також на автомобілі інших брендів, які були придбані не в мережі дилерських центрів Корпорації "УкрАВТО". Незалежно від того, чи перебуває Ваш автомобіль на гарантії чи ні, Ви можете стати учасником програми лояльності «Drive2U» та користуватись всіма бонусами та привілеями, які надає картка. 

Програма лояльності «Drive2U» не поширюється на реалізацію товарів та послуг в офіційних дилерських центрах брендів Jeep, Chrysler, Dodge, Maserati, Smart та Mercedes-Benz, при обслуговуванні автомобілів відповідних брендів.

Таблиця знижок

Звернувшись до одного з дилерських центрів Корпорації "УкрАВТО" та пройшовши обслуговування або ж здійснивши ремонт автомобіля, Ви отримуєте стаєте учасником програми лояльності та можете, вже при наступному звернені, отримати дисконт згідно з умовами, що містяться в таблиці знижок. Щоб отримувати знижки та бонуси, що передбачені програмою лояльності, Вам необхідно пройти ідентифікацію отримавши SMS, на номер, що було вказано при реєстрації в програмі або пред’явивши дисконтну карту перед розрахунком за товари чи послуги. В процесі облуговування на Вашому особовому рахунку буде накопичуватись обсяг коштів, в залежності від якого буде збільшуватись розмір дисконту на обслуговування та запасні частини.

 

* - знижки клієнтам сервісу на послуги, в процесі яких використовуються запасні частини, надані замовником, в рамках програми лояльності «Drive2U» не надаються.

Таблиця знижок